system 3060

Responsive image

System 3060

Tento digitálny zamykací a prístupový systém 3060 ja elektronickou variantou mechanických zámkov s funkciou klasickej prístupovej kontroly.Bez kľúča, bez káblov, bez hraníc.

Mechanické kľúče sú nahradené aktívnymi transpondérmi, pasívnou SmartCard, mobilným zariadením, PIN Code klávesnicou, alebo biometrickou čítačkou odtlačku prsta.Miesto mechanických zámkových vložiek nahradia digitálne zámkové vložky a digitálne kovania.Namiesto klasického mechanického odomykania kľúčom prichádza dialkové odomykanie dverí pomocou jediného tlačítka alebo dotyku kartou.Výmena dát medzi transponderom resp. smartcard a digitálnou zámkovou vložkou resp. smart rele prebieha na frekvencii 25kHz resp.13,56Mhz.
Digitálne Smart Rele dokážu ovládať rôzne elektronické spínače v závistlosti od oprávneného Transpondera.

V závislosti na veľkosti systému a daných podmienok pripadajú do úvahy rôzne možnosti programovania systému 3060:

-s programovým transponderom bez Soft weru
-so smartphone cez NFC-Cloud
-s USB programovacím stickom alebo programovacím zariadením a software
-cez bezkáblovú WaveNet-sieť

Všetky komponenty môžu byť dodatočne zosieťované a rozšíriteľné.Multinetworking ponúka riešenie v každej systémovej veľkosti.Slúžia k tomu zosieťované Networ Inside súčasti, bezdrôtová sieť Wave Net(868Mhz Frequenz) a vymeniteľná sieťová hlavica.

LSM Software

Digitálna zámková vložka Smart Intego

Smart Intego spĺňa všetky požiadavky prístupu vo vstupných alebo vnútorných priestoroch, či už v Laboratóriu, na chodbe, v kancelárii, pivnici, serverovni.Jeho inteligentné vnútro a nekonečné kombinácie využitia napr. Antipanik, protipožiarne dvere, umožnujú presnú kombináciu komponentov pre daný objekt.
Montáž zámkovej vložky je bezkáblová, bez poškodenia dverí a trvá iba pár minút.Pri online využití zvládajú batérie až 80.000 otvorení a až 5rokov v stand by moduse

Využitie